Kadra Gminnego Żłobka „Przystanek Maluszka” w Niedzicy

To wykwalifikowane opiekunki, dbające o prawidłowy rozwój, wychowanie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych Maluszków.

Bogusława Neupauer – dyrektor

Pani dyrektor, która nadzoruje prawidłowość funkcjonowania Gminnego Żłobka.

Jest absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie, kierunek – Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Pani Bogusława posiada 9 letni staż pracy w zawodzie nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracowała w Prywatnym Przedszkolu w Ostrowsku. Przez rok pełniła funkcję nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Szkole w Kacwinie – zastępstwo. Przez 6 lat w była nauczycielem edukacji przedszkolnej w Niepublicznym Przedszkolu FROWiS w Niedzicy a przez ostatnie 1,5 roku pełniła funkcję nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Placówek Oświatowych Niedzicy. Jest osobą sumienną, życzliwą, cierpliwą.


mgr Celina Regiec – wychowawca w grupie starszaków

Pani Celina, jest absolwentką Wydziału Humanistycznego na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Edukacja Elementarna – wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym, posiada również doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w przedszkolu i szkole. Do końca stycznia 2017 r. nauczyciel wychowania przedszkolnego w Prywatnym Niepublicznym Przedszkolu w Maniowach. Jest osobą radosną, ciepłą i wrażliwą na potrzeby małego dziecka. Mama dwóch synów 4 letniego oraz 14 miesięcznego.


Opiekun Joanna Bąba – wychowawca w grupie maluszków

Pani Joanna, ukończyła kurs „Opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym” gdzie podczas szkoleń i praktyki w Żłobku „Fiku Miku” w Nowym Targu zdobyła dużą wiedzę, którą wykorzystuje w pracy z dziećmi. Ukończyła również kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Jest osobą odpowiedzialną, życzliwą, pracowitą i ambitną, lubi pracę z dziećmi. Mama 8 letniej córki.


Magdalena Haber

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na Wydziale Humanistycznym. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła zarówno w trakcie praktyk w ramach studiów podyplomowych na kierunku przygotowanie pedagogiczne, jak również w czasie trzyletniej  pracy w przedszkolach. Jest osobą pracowitą, lubiącą pracę z dziećmi.


Kucharka – Halina Pierwoła

Pani Halina posiada 18 letni staż pracy na stanowisku kucharz. Pracowała w restauracjach i lokalach na terenie Niedzicy. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez licznie kończone kursy i szkolenia zawodowe. Jest osobą pracowitą, ambitną, bardzo schludną, przywiązującą dużą wagę do świeżości produktów i estetyki podawanych posiłków.


Anna Rusnaczyk – sprzataczka

Pani Anna Rusnaczyk pomagająca dzieciom w czynnościach dnia codziennego oraz dba o czystość żłobkowych pomieszczeń. Posiada 12 letni staż pracy w zawodzie pokojowa w hotelu. Jest osobą cierpliwą, łagodną i pracowitą.

JESTEŚMY NA FACEBOOKU!